Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Terenska nastava viših razreda

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Neprocjenjivo iskustvo za učenike Osnovne škole Crnići!

Jučer su naši učenici imali priliku zaista uživati u nezaboravnoj terenskoj nastavi u predivnom Prenju.

Dočekao nas je srdačni prenjski župnik Mile koji nas je uputio u bogatu povijest najstarije crkve u ovom kraju. Razgledali smo unutrašnjost crkve i saznali mnogo zanimljivih činjenica koje su dodatno obogatile naše znanje o kulturnom nasljeđu ovog područja.

Nakon toga, naši učenici su zajedno sa svojim nastavnicima i pedagoginjom odlučili iskoristiti prekrasan dan za sportske aktivnosti i druženje. "Dumin čaer" postao je poprište veselja gdje su se igrale razne sportske igre poput nogometa, graničara i odbojke. Zvuk smijeha i pjesme ispunio je zrak, dok su učenici uživali u prirodi.

S obzirom na prekrasno vrijeme i bogato iskustvo koje su učenici stekli, ovo je bio jedan od onih dana koje ćemo pamtiti zauvijek. Ovakvi izleti potiču ljubav prema učenju, prirodi i zajedništvu, te su nezamjenjivi dijelovi školskog iskustva koji ostavljaju dubok i trajan utjecaj na sve nas.

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje