Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Gostovanje književnice Karle Kevo

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

            Dana 12.4.2024.god. petak u našoj školi je održan književni susret. Bila nam je čast ugostiti  bivšu učenicu naše škole Karlu Kevo, koju i mi pamtimo kao malu kovrčavu djevojčicu velikih snova. Karla je svoj san pretočila u zbirku poezije pod nazivom „Mala djevojčica velikih snova“. Nazočne je upoznala s procedurom nastanka knjige, od prvih pisanih riječi do samog tiskanja. Na kraju izlaganja učenici su postavljali pitanja. Naša gošća je na kraju imala poruku za učenike „Neizmjerno je važno čuvati i njegovati naš lijepi hrvatski jezik, našu kulturu i običaje. Obogaćivati intelekt, čitati, graditi znanje i poticati pozitivne promjene u društvu.“

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje