Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Dani Kruha u centralnoj školi

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Kao i svake godine u mjesecu listopadu u našoj školi obilježeni su Dani kruha i plodova zemlje. Ove godine smo ih obilježili 21.10.2016.god. Vrijedne ruke naših učenika uz pomoć mama i baka pripremile su razna peciva i kolače, te voće i orašaste plodove. Kratkom priredbom učenici su pozdravili i razveselili prisutne, a naš kapelan don. Ante Čarapina je blagoslovio hranu i plodove.

Program je i ove godine bio humanitarnog karaktera. Naši gosti su bili štićenici i njihovi volonteri iz Doma za socijalno zbrinjavanje osoba s invaliditetom i drugih osoba. Nakon završene priredbe svi skupa smo se počastili  i nastavili druženje s učenicima. Na kraju smo ispratili naše goste darujući im hranu i plodove.

I ove su godine naši učenici pokazali da je istinska sreća i zadovoljstvo ako ono što imamo podijelimo sa drugima.

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje