Sekcije

Ispis

 

 

r.br

IME I PREZIME UČITELJA

SEKCIJA, DOPUNSKA, DODATNA 

DAN ODRŽAVANJA

          VRIJEME ODRŽAVANJA    

1

Anita Puljić                

Mladi

Srijeda

6:45-7:30

vjeroučenici

 

2.

Irena Goluža

Sekcija

Ponedjeljak

Srijeda

Petak

16:30-17:15

6:45-7:30    

Dopunska

Dodatna

3.

Bojana Dugandžić

Plesna

Ponedjeljak

Utorak

Srijeda

16:30:17:15

Dodatna

Dopunska

4.

Slađana Perić

Mali zbor

Ponedjeljak,

16:30

Dop./dod.

utorak, srijeda

 

5.

Valentina Marinović

Dramsko-recitatorska

Ponedjeljak,

16:30

Dop./dod.

utorak, srijeda

 

6.

Marina Markić

Likovna sekcija

Ponedjeljak, utorak, srijeda

13:45-14:15

Dopunska

Dodatna

7.

Željka Perić

Likovna sekcija

Ponedjeljak

11:00-11:30

Dod./dop.

Utorak, srijeda

 

8.

Žaklina Šimić

Sportska sekcija

Ponedjeljak,

Utorak, srijeda,

16:30-17:15

Dodatna

Dopunska

9.

Mirela Puljić

Likovna sekcija

Ponedjeljak

11:00-11:45

Dod./dop.

Utorak, srijeda

11:00

10.

Jelena Martinović

Ekološka sekcija

Srijeda

11:00

Dod./dop.

Ponedjeljak, četvrtak

11:00

11.

Mirjana Jurković

Mali

Ponedjeljak

16:30-17:15

misionari

   

12.

Marina Markić

Literarna sekcija

Četvrtak

6:45-7:30

Dopunska

dodatna

Srijeda

Petak

6:45-7:30

13.

Arijana Šutalo

Sekcija

Srijeda

6:45-7:30

Dopunska

Utorak

6:45-7:30

14.

Ljubica Goluža

Sekcija

Ponedjeljak 

6:45-7:30

Dopunska

Srijeda

6:45-7:30

Dodatna

Utorak

6:45-7.30

15.

Cvija Moro

Dodatna

Utorak

6:45-7:30

Dopunska

Srijeda

6:45-7:30

16.

Ivo Dusper

Dopunska

Petak

6:45-7.30

Dodatna

Utorak

6:45-7.30

17.

Mira Bošković

Sekcija

Petak

Srijeda

6:45-7:30

Dopunska

18.

Ivana Marković

Dodatna

Srijeda    

Ponedjeljak                                          

6:40-7:20

Dopunska

19.

Slađana Bošković

Sekcija

Ponedjeljak

Četvrtak

6:45-7:30

Dopunska

20.

Marina Brajković

Kreativna sekcija

Dodatna

Dopunska

Srijeda

Utorak

Petak

11:00

21.

Marina Marić

Domaćinstvo

Dodatna

Dopunska

Srijeda

Ponedjeljak

Četvrtak

11:00-11:45

22.

Sanja Botić

Dopunska

Utorak

6:45-7:30

23.

Marijana Šutalo

Sekcija Mladi informatičari

Petak

6:45-7:30

 

Copyright © Osnovna škola Crnići 2012. | | Design:D.Jarak