Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Sportsko edukativno druženje učenika

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U sklopu programa Socijalizacija s pravom i prevencija maloljetničke delikvencije u BiH u utorak, 2.10.2018.god. troje učenika VIII. a. razreda naše škole sa razrednicom je sudjelovalo u jednodnevnom sportsko-edukativnom druženju učenika ZDK-a i HNK-a te nastavnog i policijskog osoblja. Domaćin je bila škola „Mak Dizdar“ iz Zenice. Organizator druženja je bila PH international, američka nevladina organizacija. U sklopu aktivnosti učenici osnovnih škola ZDK-a zajedno sa svojim nastavnicima i policijskim službenicima iz lokalnih zajednica ugostili su učenike osnovnih škola naše županije i družili se kroz sportske aktivnosti: igranje odbojke sa dekama, povlačenje užeta, skakanje u vrećama itd.

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje