Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Svjetski dan Down sindroma

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Dana 21.03. 2018.godine naši učenici sudjelovali su u humanitarnoj akciji-simboličnoj prodaji narcisa koja se upriličila u centru grada Stoca. Prodajom narcisa obilježen je Svjetski dan borbe protiv raka dojke te Dan Down sindroma. Nakon simbolične prodaje naši učenici zajedno sa učenicima OŠ Stolac i SŠ Stolac održali su koncert za djecu s Down sindromom, njihove roditelje te ostale goste. Zahvaljujemo se Vijeću roditelja naše škole za iskazanu podršku i pomoć u navedenim aktivnostima te svim ljudima koji su nam se pridružili u ovoj akciji te simboličnim darom podržali učenike u njihovoj dobroj namjeri.

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje