Kontakt broj: (+387) 36 862 235 - Email: skola.crnici@gmail.com

Dan ružičastih majica

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Osnovna škola Crnići i područne škole PŠ Prenj i PŠ Hodovo i ove školske godine su obilježile Dan ružičastih majica, poznatiji kao Pink Shirt Day. Obilježava se zadnje srijede u mjesecu veljači, a ove godine to je 28. veljače.

U obilježavanju tog dana, uz djecu, sudjelovali su svi djelatnici naše škole, noseći službene ružičaste majice. Djeca, koja nemaju kod kuće ružičastu majicu, nosila su bar jedan, bilo kakav odjevni predmet, ružičaste boje.  

Na fotografijama možete pogledati ozračje u našoj školi povodom obilježavanja ovoga dana.

 

Kontakt info

Osnovna škola ''Crnići''

Crnići b.b. 88367 Crnići

Tel./Fax : 036/862-235

E-mail :

skola.crnici@gmail.com

Školske Novine

Pretraživanje